Facebook

Salon 42 631 94 20 Serwis 42 253 65 80

Producenci

Oczyszczacz powietrza Xiaomi AIR PURIFIER PRO

Dostępność: Dostępne
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 859,00 zł 859.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Oczyszczacz powietrza Xiaomi AIR PURIFIER PRO

Mi Air Purifier Pro to kulminacja całej poprzedniej technologii oczyszczania, którą Xiaomi zrobił w jednym łatwym w użyciu produkcie. Sprawi, że Twój dom będzie zdrowszy, ponieważ posiada precyzyjny laser do wykrywania najmniejszych zanieczyszczeń, jest wyposażony w jeden z najostrzejszych wyświetlaczy OLED, jaki kiedykolwiek widziałeś, ma jeden z najlepszych wyników w zakresie wskaźnika Clear Air Delivery Rate (CADR), a na dodatek że może oczyścić powietrze w pokojach o powierzchni do 60 m²!

Duży zasięg i doskonałe możliwości czyszczenia

Czy jesteś szczęśliwy? Jak mierzysz szczęście? Czy obejmuje ono pozostawanie w zdrowiu, dzięki spożywaniu żywności ekologicznej i regularnym ćwiczeniom? A co powiesz na powietrze, którym oddychasz? Czy nie sądzisz, że świadomość, że oddychasz czystym powietrzem, sprawi, że będziesz zdrowszy i dzięki temu szczęśliwszy? Dla większości ludzi jest to, niestety, najczęściej pomijana składowa szczęścia.

Usuwanie szkodliwych cząstek

Mi Air Purifier Pro jest wyposażony w zaawansowany system sprężonego powietrza, który pozwala na jego wymianę w pokoju 8 razy na godzinę! Oznacza to, że powietrze jest przepuszczane przez oczyszczacz co 7,5 minuty. Mi Air Purifier Pro ma 360-stopniowy system wlotu powietrza, który przypomina "drzewo powietrza". Absorbuje niezdrowe zanieczyszczenia, takie jak pył lub cząstki PM2.5, i emituje czyste powietrze. Ten oczyszczacz powietrza spełnia swoje zadanie tak dobrze, że aż będziesz chciał pozostać w swoim własnym, wewnętrznym lesie.

Odnowiony aerodynamiczny układ ciśnieniowy

Mi Air Purifier Pro działa bardzo cicho, dzięki czemu można go używać w nocy, bez zakłócania snu – sekret tkwi w ulepszonej konstrukcji filtra. Wentylator osiowy i kanał powietrzny zostały połączone, co pomogło nie tylko zredukować hałas, ale także zapewnić bardziej płynny i mocniejszy przepływ powietrza.

Filtr główny do walki z większymi cząstkami zawieszonymi

Pierwszy etap filtracji obejmuje przechwytywanie dużych cząstek, takich jak ludzkie włosy i kurz. Kratka wykonana jest z PET (nasyconego poliestru), dzięki czemu jest odporna na działanie kwasów, a także olejów.

Wydajny materiał filtracyjny

Filtr wykonany przez TOREY angażuje się podczas drugiego etapu filtracji. Pozwala to zneutralizować zanieczyszczenia o rozmiarach mniejszych niż mikrony, takie jak PM2.5, które stanowią poważny problem. Ma niewielki opór powietrza, praktycznie nie powodując hałasu, dzięki czemu idealnie nadaje się do nocnej pracy.

Filtr węglowy doskonale usuwa nieprzyjemne zapachy. Możesz umieścić Mi Air Purifier Pro w swojej kuchni i pozbyć się nieprzyjemnych zapachów szybko za każdym razem, gdy coś płonie na kuchence lub gdy zapomnisz wyrzucić śmieci. Ta oczyszczająca jednostka jest również świetna, jeśli masz zwierzęta, ponieważ ich zapach może pozostawać przez dłuższy czas, a jego zneutralizowanie wymaga wiele wysiłku. Oczyszczacz pomoże Ci również w miejscach, gdzie wykonywane są prace remontowe czy w łazienkach.

Czyści przestrzenie o powierzchni do 60 m²

Prawdopodobnie masz jedno lub dwa miejsca, w których czujesz się najbardziej komfortowo i szczęśliwie, jak Twój pokój, biuro, kawiarnia, którą zawsze odwiedzasz w czwartki, galeria sztuki itp. Miejsca te pomagają uwolnić Twój umysł od zmartwień czekających za ich murami, ale czy mogą gwarantować bezpieczeństwo w ich wnętrzu, jeśli chodzi o jakość powietrza? Wreszcie jest oczyszczacz, który obejmuje większy obszar i nadaje się do każdego z powyższych miejsc. W porównaniu z poprzednią generacją oferuje doskonałe oczyszczanie, które może być stosowane w pomieszczeniach o powierzchni 60m²!

 

Dane techniczne

 • Model: AC-M3-CA
 • Rodzaj produktu: Oczyszczacz powietrza
 • Typ filtra: Filtr adsorpcyjny z węglem aktywnym, Filtr HEPA (wysokowydajny filtr cząstek stałych), Podstawowy filtr PET
 • Inteligentne moduły: Czujnik jakości powietrza, Czujnik temperatury i wilgotności, Laserowy czujnik cząstek
 • Typ ekranu: OLED
 • Funkcje: Czujnik światła, Regulacja prędkości wiatru, Tryb automatyczny, Tryb nocny, Ulubiony tryb, Zabezpieczenie przed dziećmi
 • Łączność: 802.11 b/g/n, Wi-Fi
 • Metoda oczyszczania: Adsorpcja, Filtracja mechaniczna
 • Zdolność oczyszczania: 500 m³/h
 • Skuteczność oczyszczania: 100% — duże cząsteczki91% — formaldehydy i inne szkodliwe substancje99,3% — cząsteczki do 0,3 μm99,99% — cząsteczki do 2,5 μm, bakterii, metali ciężkich i substancji organicznych
 • Zalecany obszar: 30 ~ 60 m²
 • Pobór energii: 1,5W ~ 66W ( AC 100V~220V 50/60Hz )
 • Kolor: Biały
 • Wysokość: 735 mm
 • Szerokość: 260 mm
 • Waga: 9,7 kg
 • Długość kabla: 1,8 m
 • Poziom hałasu: 31 dB

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl