Facebook

Salon 42 631 94 20 Serwis 42 253 65 80

Producenci

Zestaw UMAX Stay Active! Waga US10C+ U-Band 116HR

Dostępność: Dostępne
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 289,00 zł 289.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Zestaw Stay Active! - Waga inteligentna UMAX Smart Scale US10C  oraz Smartband U-Band 116HR Color

UMAX Smart Scale US10C to inteligentna waga nowej generacji, która wykorzystuje zaawansowaną technologię śledzenia wagi i inne parametry ciała. UMAX Smart Scale analizuje skład ciała do 14 różnych parametrów, takich jak tłuszcz ciała, mięśnie szkieletowe, tłuszcz trzewny, objętość wody, białka, wiek metaboliczny lub BMI i mierzy wagę za pomocą analizy impedancji bioelektrycznej (BIA). Waga jest połączona bezprzewodowo (Bluetooth) z doskonałą aplikacją mobilną w języku czeskim, co pozwala kontrolować dane pomiarowe, które są potrzebne do przejęcia kontroli nad kondycją. Zastosowana technologia ITO bez części metalowych, opatentowany system pomiarowy i wysokiej jakości materiały zapewniają długotrwałą wysoką dokładność pomiaru.

Obserwuj swoje ciało - 14 parametrów ciała

 • Waga
 • BMI
 • Tkanka tłuszczowa
 • Ocena postaci
 • Beztłuszczowa masa
 • Tłuszcz podskórny
 • Tłuszcz wewnętrzny
 • Objętość wody
 • Mięśnie szkieletowe
 • Masa mięśniowa
 • Materia kostna
 • Białka
 • BMR
 • Wiek metaboliczny

Świetna aplikacja

Aplikacja mobilna na iOS i Android zapewnia nie tylko bieżące wyniki pomiarów, ale także ich historię. Wyniki ważenia są przesyłane bezprzewodowo do aplikacji. Kopie zapasowe danych są zapisywane na Twoim koncie w chmurze, abyś ich nie przegapił.

Zmierz całą rodzinę i obserwuj przyjaciół

Możesz po prostu dodać innych członków rodziny w aplikacji, a ich dane zostaną im przypisane.

W zależności od wagi aplikacja rozpoznaje, do kogo należą dane ciała. Możesz również zaprosić znajomych za pomocą poczty e-mail do śledzenia parametrów ich ciała. Podobnie twój znajomy zobaczy Twoje wyniki na telefonie komórkowym.

Inteligentna kolorowa bransoletka U-Band 116HR

Oferuje duży kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 0,96 cala i wyznacza zupełnie nowy atrakcyjny trend w tej dziedzinie.

Czujnik światła do regulacji jasności wyświetlacza

U-Band 116HR Color oferuje unikalną funkcję regulacji jasności wyświetlacza bransoletki w zależności od światła otoczenia dzięki wbudowanemu czujnikowi światła (podobnemu do telefonów komórkowych). Ta niezwykła funkcja zapewnia wyświetlanie jakości danych bransoletki w każdych warunkach i oszczędza energię baterii.

 

Pomiar tętna 24 godziny

U-Band 116HR Kolor mierzy tętno w małych odstępach 24 godziny na dobę dzięki czujnikowi fotoelektrycznemu połączonemu z zaawansowanym i dokładnym algorytmem zapewniającym dokładne dane tętna w sposób ciągły, aby informować Cię o zakresach tętna w ciągu dnia i podczas ćwiczeń.

Pomiar aktywności fizycznej w ciągu dnia

Gdziekolwiek jesteś, wbudowany czujnik rejestruje kroki, odległość, czas aktywności i spalone kalorie. Jeśli ustawisz długą funkcję powiadamiania o siedzeniu, bransoletka ostrzeże Cię o swojej wibracji w czasie.

Jednorazowa aktywność sportowa

Bransoletka oferuje również ograniczone w czasie pomiary określonych czynności, takich jak ćwiczenia, bieganie, badminton, koszykówka i inne. Po włączeniu tej funkcji zaczyna odliczać czas. Po zakończeniu możesz oglądać tę aktywność w aplikacji na telefonie.

Łączność GPS

Aplikacja mobilna oferuje możliwość oglądania aktywności sportowej, w tym danych GPS w telefonie, w tym mapy z kierunkami aktywności.

Wskaźnik pogody

Bransoletka pokazuje aktualną pogodę na kolorowym wyświetlaczu po podłączeniu do telefonu komórkowego.

Szybkie i łatwe ładowanie.

Ładowanie bransoletki jest bardzo proste. Po prostu wyjmij go z paska i podłącz do portu USB komputera lub ładowarki USB.

Automatyczny pomiar jakości snu

U-Band 116HR Kolor automatycznie wykrywa stan snu, w tym stopień snu i czas przebudzenia. Po synchronizacji danych z aplikacją mobilną użytkownik może sprawdzić wykres przedstawiający trend snu.

 

Ustawienia alarmu

W aplikacji możesz ustawić kilka rodzajów alarmów w określonym czasie, a bransoletka powiadomi Cię na czas o swojej wibracji.

Regulacja drgań.

W aplikacji można ustawić różne rodzaje wibracji i ich długość dla określonego typu alarmu (połączenia, sesje, wiadomości itp.). W związku z tym będziesz wiedział, jaki rodzaj alarmu się pojawia, czy ktoś dzwoni lub otrzymał ważną wiadomość.

Alert połączenia przychodzącego

Gdy nadejdzie połączenie, kolor U-Band 116HR wibruje i wyświetla numer dzwoniącego, gdy telefon znajduje się w zasięgu bransoletki (do 7-10 metrów). Nie przegapisz żadnych ważnych połączeń.

 

Nieograniczone powiadomienia telefoniczne.

W aplikacji możesz ustawić, z jakich aplikacji i jakiego rodzaju powiadomień chcesz korzystać w przypadku wibracji na bransoletce, takich jak wiadomości SMS, połączenia, e-mail, sieci społecznościowe, WhatsApp, Skype, sesje, alarmy itp. Wystarczy wybrać dowolną aplikację, z której chcesz otrzymywać powiadomienia na bransoletce.

Dobrze zorganizowana aplikacja  - Zeroner Health Pro

Aplikacja do synchronizacji danych bransoletki jest bardzo przejrzysta i łatwa w użyciu. Oferuje wszystkie raporty aktywności w dniach, tygodniach i miesiącach. Użytkownik może ustawić dzienną liczbę kroków i spać, ustawić czas bezczynności, po którym bransoletka ostrzega go przed wibracjami. Przydatne jest również ustawienie alarmów na określoną godzinę. Istnieje również funkcja automatycznej aktualizacji oprogramowania bransoletki. Aplikacja jest zgodna z Google-Fit (HealthKit) i dietą udostępniania aktywności.

Dane są przechowywane na serwerze na Twoim koncie. są więc chronione, jeśli telefon zostanie zgubiony.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl