Facebook

Salon 42 631 94 20 Serwis 42 253 65 80

Producenci

symantec norton security premium 3.0 25gb pl 10 urządzeń 12 miesięcy

Dostępność: Dostępne
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 179,00 zł 179.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Wybierz aplikację Norton WiFi Privacy i poznaj nowe poczucie bezpieczeństwa

Norton WiFi Privacy to aplikacja do obsługi wirtualnej sieci prywatnej (VPN), która chroni dane użytkowników podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi. Aplikacja Norton WiFi Privacy zapewnia bezpieczne, prywatne połączenia na smartfonach i tabletach z systemem Android lub iOS w dowolnym miejscu.

Chroń poufność swoich danych dzięki nowej aplikacji Norton WiFi Privacy. 

Lepszy wgląd, dokładna analiza i szczegółowa wiedza.

Dysponujemy jednym z największych na świecie cywilnych zespołów specjalistów ds. zabezpieczeń. Nasz zespół ds. technologii zabezpieczeń i reagowania (STAR) tworzy 550 inżynierów zabezpieczeń, poszukiwaczy wirusów, analityków zagrożeń i naukowców, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości cyfrowej, stale monitorując i analizując nowe niebezpieczeństwa i opracowując nowe sposoby ochrony.

W ciągu ostatnich 25 lat zespół Norton opracował rozbudowaną, zastrzeżoną bazę danych na temat analizy zabezpieczeń oraz jeden z największych na świecie systemów zapobiegania przestępstwom internetowym. Każda próba ataku na jednego z naszych 43 mln klientów dostarcza zespołowi STAR nowe dane i koncepcje ochrony. Dzięki dziewięciu centrom reagowania na całym świecie zespół STAR zapewnia użytkownikom programu Norton Security całodobową ochronę przez 365 dni w roku.

Poza ciągłym opracowywaniem najnowszych zabezpieczeń organizacja STAR prowadzi kluczowe dochodzenia w sprawach ataków internetowych. Blisko współpracując z organami ścigania na całym świecie, pomagamy w tropieniu grup przestępczych i tworzeniu nowatorskich sposobów ich zwalczania.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl